MEBLE MILER - Dobrodzień

MEBLE MILER to firma z ponad 50 letnim doświadczeniem. Początki firmy sięgają roku 1955, kiedy to Mistrz Stolarski PAWEŁ MILER założył Zakład Rzemieślniczy produkujący meble.

W trakcie wieloletniej działalności firma uległa przekształceniom co wiązało się ze znacznym rozwojem przedsiębiorstwa. Przez lata swojej działalności, firma zyskała opinię producenta wysokiej jakości wyrobów. Stosowanie najnowszych rozwiązań wzorniczych i wykończeniowych stawia nasze wyroby na bardzo wysokim poziomie. Użyte do produkcji materiały i technologie są gwarantem najwyższej jakości, estetyki i wieloletniej niezawodności w eksploatacji.

Nasza oferta

Firma specjalizuje się w produkcji mebli sypialnianych, pokojowych, młodzieżowych, biurowych, kuchennych, zabudowy wnęk oraz produkcją mebli według indywidualnych projektów klientów.
Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji mebli jest wysokiej jakości płyta laminowana. Część produkcji stanowią również meble z drewna litego, płyt fornirowanych okleinami naturalnymi.
U nas zaprojektujesz meble swoich marzeń a my zadbamy o resztę. Gwarantujemy pomiar, projekt i wizualizację, wykonawstwo, profesjonalny montaż i transport na terenie kraju i całej Europy.